• Telefon: +48 733 242 217
  • Telefon: +48 663 787 772
  • Email: biuro@s4i.pl

Czyszczenie maszyn produkcyjnych i urządzeń przemysłowych

Kluczowe znaczenie dla optymalizacji wydajności procesów produkcyjnych ma utrzymanie urządzeń w dobrej kondycji. Dezynfekcja i mycie maszyn przemysłowych to działania, które mogą bezpośrednio przełożyć się na lepsze parametry pracy, większe bezpieczeństwo oraz niespotykaną wcześniej ergonomię. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do zadania jesteśmy solidnym wsparciem osób odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu. Efekty czyszczenia w przemyśle ciężkim, lakierniczym i każdym innym, to redukcja kosztów i podniesienie efektywności urządzenia.

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej pracy sprzętów i maszyn w Twojej firmie – skontaktuj się z nami. Razem wypracujemy najskuteczniejsze rozwiązanie.

Czyszczenie w przemyśle – dla kogo?


Specjalistyczne czyszczenie maszyn produkcyjnych to kompleksowy pakiet usług, z którego korzystają różne gałęzie przemysłu. Naszym doświadczeniem wspieramy m.in.:

- przemysł drzewny,
- przemysł motoryzacyjny,
- przemysł spożywczy (czyszczenie maszyn w przemyśle spożywczym przeprowadza się z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących norm),
- energetykę,
- przemysł lotniczy,
- przemysł lakierniczy,
- przemysł gumowy,
- przetwórstwo tworzyw sztucznych,
- renowację zabytków,
- drukarnie,
- ogólną konserwację.

Specjalistyczne czyszczenia techniczne – co czyścimy?


Nie sposób wymienić wszystkich maszyn i urządzeń, z którymi mieliśmy do czynienia. Grupując je w kategorie, możemy jednak określić pewien zakres prowadzonej przez nas działalności.

Specjalistyczne czyszczenia przemysłowe to usługi należące do jednej z poniższych grup.

- czyszczenie silosów,
- czyszczenie obrabiarek CNC,
- czyszczenie prasy OSB,
- czyszczenie prasy MDF,
- czyszczenie taśm transportowych,
- mycie sit,
- czyszczenie wentylatorów,
- czyszczenie rekuperatorów,
- czyszczenie maszyn drukarskich,
- czyszczenie maszyn pakujących,
- mycie maszyn dziewiarskich,
- czyszczenie urządzeń przemysłowych do obróbki drewna,
- czyszczenie maszyn do obróbki gumy i kauczuku,
- mycie maszyn i instalacji walcowniczych,
- czyszczenie maszyn do obróbki tworzyw sztucznych,
- mycie urządzeń piekarniczych i cukierniczych,
- sprzątanie urządzeń okołoprodukcyjnych.

Czyszczenie maszyn przemysłowych – metody


Mycie i dezynfekcja maszyn i urządzeń w przemyśle wymaga od nas zastosowania różnych, często wzajemnie się uzupełniających metod. Bazując na naszym doświadczeniu, tak dobieramy strategię, by osiągnąć zamierzony rezultat. Najskuteczniejsze sposoby czyszczenia w przemyśle to:

- Czyszczenie mechaniczne.
- Czyszczenie chemiczne.
- Czyszczenie z użyciem pary.
- Czyszczenie hydrodynamiczne.
- Czyszczenie suchym lodem.
- Czyszczenie pneumatyczne.
- Prace ręczne.

Zalety czyszczenia i dezynfekcji urządzeń


Szybkie i profesjonalne mycie maszyn produkcyjnych w miejscu eksploatacji, skraca czas ewentualnych przestojów. Dzięki wydajnym urządzeniom jesteśmy w stanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i wyczyścić je bez konieczności demontażu części maszyn lub urządzeń. Zastosowanie odpowiednich metod pozwala nam przeprowadzać wiele czynności przy urządzeniach elektrycznych, znajdujących się pod napięciem. To znacznie skraca czas mycia i redukuje koszty związane z częściowym lub całkowitym wstrzymaniem produkcji.

W naszej pracy wykorzystujemy metody nieinwazyjne i w jak najmniejszym stopniu wpływające na środowisko.

Specjalistyczne czyszczenia dla przemysłu – dlaczego warto nam zaufać?


Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i nowoczesnym zapleczem technicznym, które pozwala nam mierzyć się nawet z bardzo dużymi zabrudzeniami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek jest inny, a w kontekście intensywnie pracujących maszyn produkcyjnych nic nie może zostać pozostawione przypadkowi. Do zlecenia podchodzimy zadaniowo i nie spoczniemy, dopóki nie doprowadzimy maszyny czy urządzenia do oczekiwanego stanu.

TAGI:
czyszczenie maszyn, mycie maszyn, czyszczenie maszyn przemysłowych, mycie maszyn przemysłowych, czyszczenie urządzeń, czyszczenie urządzeń przemysłowych, mycie urządzeń przemysłowych, czyszczenie maszyn produkcyjnych, mycie maszyn produkcyjnych, czyszczenie urządzeń produkcyjnych, mycie urządzeń produkcyjnych, czyszczenie maszyn w przemyśle spożywczym, mycie maszyn w przemyśle spożywczym, czyszczenie urządzeń w przemyśle spożywczym, mycie urządzeń w przemyśle spożywczy, dezynfekcja maszyn, dezynfekcja urządzeń, czyszczenie obrabiarek CNC, obrabiarki czyszczenie, czyszczenie obrabiarka, czyszczenie pras, czyszczenie prasy, czyszczenie prasy MDF, czyszczenie prasy OSB, czyszczenie, sprzątanie, przemysł drzewny, sprzątanie, mycie, konserwacja, konserwacja maszyn, konserwacja urządzeń, 

Masz pytania ?

www.s4i.pl

Zapraszamy do wykonania bezpłatnej wyceny zamówienia. Nasi specjaliści postarają się dobrać rozwiązanie idealnie spełniające Państwa potrzeby.