• Telefon: +48 733 242 217
  • Telefon: +48 663 787 772
  • Email: biuro@s4i.pl

Piaskowanie

Strumieniowo ścierne usuwanie powłok antykorozyjnych potocznie nazywanie piaskowaniem jest najpewniejszą i najczęściej stosowaną metodą przygotowania powierzchni do nałożenia warstwy antykorozyjnej. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić najlepszą technikę piaskowania oraz dobrać właściwe ścierniwo służące do wykonania powierzonego nam zadania.  

W zakresie naszych prac występuje:

- piaskowanie stali, 
- piaskowanie konstrukcji stalowych, 
- piaskowanie rur,
- piaskowanie zbiorników nadziemnych i podziemnych,
- piaskowanie słupów wysokiego napięcia,
- piaskowanie masztów GSM
- piaskowanie kamienia,
- piaskowanie cegieł
- piaskowanie elewacji betonowych,
- piaskowanie elewacji drewnianych, 
- piaskowanie schodów, 
- piaskowanie portyków,
- piaskowanie pomników,
- piaskowanie architektury drewnianej

oraz wszelkie inne prace wymagające użycia technik strumieniowo ściernych.

Nasze prace wykonujemy zarówno z poziomu ziemi jak i na dowolnej wysokości. Przy pracach wysokościowych korzystamy z pomocy podnośników koszowych oraz zwyżek a tam gdzie jest to konieczne z naszej ekipy alpinistów przemysłowych.

Piaskowanie doskonale sprawdza się wszędzie tam gdzie niezbędne jest pozbycie się starej warstwy antykorozyjnej i przygotowanie powierzchni do ponownego zabezpieczenia jej. Idealne usunięcie starych powłok jest gwarantem  trwałości i odpowiedniej wytrzymałości nowo nałożonego zabezpieczenia. 

Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu przez lata podejmiemy się zadań związanych z piaskowaniem :
- stali,
- kamienia,
- drewna.

Nasze prace wykonujemy zarówno z poziomu ziemi jak i przy użyciu zwyżek czy podnośników, a wszędzie tam gdzie jest to niezbędne z wykorzystaniem technik linowych.


TAGI:


piaskowanie, piaskowanie na mokro, piaskowanie na sucho, piaskowanie detali, piaskowanie zawieszek, piaskowanie Częstochowa, piaskowanie mobilne, piaskowanie dojazd, piaskowanie stali, piaskowanie konstrukcji stalowych, piaskowanie rur, piaskowanie zbiorników, nadziemnych, podziemnych, piaskowanie wiatraków, piaskowanie słupów wysokiego napięcia, piaskowanie masztów GSM, piaskowanie kamienia, piaskowani cegieł piaskowanie elewacji betonowych, piaskowani elewacji drewnianych, piaskowanie schodów, piaskowanie portyków, piaskowanie pomników, piaskowanie architektury drewnianejMasz pytania ?

www.s4i.pl

Zapraszamy do wykonania bezpłatnej wyceny zamówienia. Nasi specjaliści postarają się dobrać rozwiązanie idealnie spełniające Państwa potrzeby.