• Telefon: +48 733 242 217
  • Telefon: +48 663 787 772
  • Email: biuro@s4i.pl

Prace wysokościowe alpinistyczne

Prace wysokościowe alpinistyczne


Usługi alpinistyczne, wysokościowe.

Wszystkie oferowane przez nas prace jesteśmy w stanie wykonać na dowolnej wysokości. Tam gdzie to możliwe aby zwiększyć bezpieczeństwo staramy się korzystać ze zwyżek i podnośników. 
Nie boimy się jednak zadań do wykonania których niezbędna jest praca alpinistów przemysłowych. Nasz zespół swoje doświadczenie zbierał wykonując rozmaite zadania w kraju i zagranicą a międzynarodowe uprawnienia pracowników działających technikami dostępu linowego IRATA są doskonałym świadectwem, że S4I działa w oparciu o najwyższe standardy.

Nasze zadania alpinistyczne, wysokościowe  to przede wszystkim:

- czyszczenie konstrukcji stalowych
- mycie konstrukcji stalowych
- malowanie konstrukcji stalowych
- odkurzanie konstrukcji stalowych
- mycie wiatraków
- malowanie wiatraków
- laminaty - usługa serwisowa na wiatrakach
- serwis wiatraków
- czyszczenie kominów
- malowanie kominów
- czyszczenie elewacji na budynkach wysokich


TAGI:
prace wysokościowe, prace alpinistyczne, prace na wysokości, praca na wysokości, czyszczenia na wysokości, czyszczenie na wysokości, czyszczenie wysokościowe, sprzątanie na wysokości, sprzątanie wysokościowe, mycie wysokościowe, mycie na wysokości, czyszczenie elewacji na budynkach wysokich, malowanie kominów, czyszczenie kominów, serwis wiatraków, laminaty, wykonywanie laminatów, malowanie wiatraków, mycie wiatraków, malowanie konstrukcji stalowych, mycie konstrukcji stalowych, czyszczenie konstrukcji stalowych, odkurzanie konstrukcji stalowych


Masz pytania ?

www.s4i.pl

Zapraszamy do wykonania bezpłatnej wyceny zamówienia. Nasi specjaliści postarają się dobrać rozwiązanie idealnie spełniające Państwa potrzeby.